GENEL BİLGİLER
Kongre Tarihi ve Yeri
23-25 Mayıs 2024, ETO Eskişehir Fuar ve Kongre Merkezi

Kongre Dili
Kongre resmi dili Türkçe’dir.

Kongre Web Sitesi
www.yoneticihemsirelerkongresi.com

Kongre E-Posta
yoneticihemsirelerkongresi@figur.net

İklim
Kongre tarihlerinde bölgedeki ortalama hava sıcaklığı 18-26 ˚C dolaylarındadır.

Kongre Katılım ve Teşekkür Sertifikası
Kongre katılım ve teşekkür sertifikaları 25 Mayıs 2024 tarihinden itibaren kayıt ve danışma masasından dağıtılacaktır.

Davet Mektubu
Kayıt işlemini yaptırmış tüm katılımcılara talep ederlerse davet mektubu gönderilecektir. Bu mektup sadece katılımcıların kurumlarından izin almasına yardımcı olmak amacını taşımaktadır.

Bildiri Özetleri
Tüm sunumlar bildiri özeti yükleme sistemi kullanılarak www.yoneticihemsirelerkongresi.com web sitesinden online olarak kabul edilecektir.

Sunum Kabul Hizmetleri
Tüm konuşmacıların sunumlarını konuşma saatlerinden en az 1 saat önce kongre merkezinde sunum kontrol odasına teslim etmeleri rica olunur. Sunumlarda aksama olmaması için kontrollerin yetkili personel ile birlikte yapılmasını rica ederiz.

Yaka Kartı
Tüm katılımcı ve refakatçilerin 23-25 Mayıs 2024 tarihleri süresince Kongre bilimsel ve sosyal programlar esnasında yaka kartlarını takmalarını güvenlik açısından önemle rica ederiz.

Stand Alanı
Kongre süresince ilac endüstrisi, medikal ve kozmetik firma ile yayınevlerinin oluşturduğu sergi alanı 23-25 Mayıs 2024 tarihleri arasında acık olacaktır.

Organizasyon Sekreterliği
Kongre Düzenleme Kurulu, Figür Kongre Organizasyonları ve Tic. A.Ş. Kongre resmi acentası olarak belirlemiştir. Kongre dahilinde herhangi bir talebinizde Figür Kongre Organizasyonları ve Tic. A.Ş.’ye başvurmanızı rica ederiz.